© 2017 designed by ZIP

czyszczenie tapicerki, czyszczenie wykładzin, pranie wykładziny, pranie tapicerki, sprzątanie, firma sprzątająca

ZIP-HOUSE Sp. z o.o.

- ul. Bałtycka 5, 86-031 Osielsko

 

Filia w Bydgoszczy:

- ul. Tadeusza Kościuszki 27/C

  (vis a vis sklepu Lidl)

  85-079 Bydgoszcz

Filia Świecie:

ul. Parkowa 2, 86-105 Świecie

tel. +48 792 909 902

 

biuro@ZIPhouse.pl

pralniadywanow.eu

www.ZIPhouse.pl

pranie tapicerki, czyszczenie tapicerki samochodowej, czyszczona tapicerka samochodowa, czyszczenie dywanów, pranie dywanów, czysty dywan, pralnia, czyszczenie wykładzin, pranie wykładziny, doczyszczanie posadzek, czyszczenie posadzki, mycie okien, czyszczenie kostki brukowej, mycie kostki brukowej, sprzątanie, firma sprzątająca, bydgoszcz, czyszczenie toruń, sprzątanie inowrocław, pralnia koronowo, sprzątanie świecie, mycie włocławek

pranie dywanów, czyszczenie wykładzin, pranie tapicerki
  • w-facebook
  • Twitter Clean
czyszczenie dywanów bydgoszcz

A co z dywanami wełnianymi?

November 27, 2016

Jak prawidłowo wyprać dywan wełniany ? Wielu ludzi uważa, że takowe dywany muszą być czyszczone na sucho, ponieważ wełna jest składnikiem naturalnego pochodzenia i przy praniu na mokro może ulec zniszczeniu. Przy dzisiejszej technologii jest już to możliwe. W odpowiedzi na te pytanie zrobiliśmy zdjęcie jednej z metki producenta dywanu wykonanego 100% z wełny indyjskiej (najdroższej wełny).

Jak państwo widzicie producenci tych dywanów zakazują czyszczenia metodą na sucho. W naszej pralni dywany wełniane pierzemy metodą „na wskroś” przy zastosowaniu odpowiednich środków chemicznych o odczynie lekko kwaśnym i niskim pH, oraz miękkich padów szorujących. Po wypraniu dywan jest odwirowany i natychmiast suszony tak, aby wełna nie była zbyt długo mokra . Takie pranie gwarantuje satysfakcję a przede wszystkim jest sprawdzone i w 100% bezpieczne.

 

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

November 8, 2018

October 24, 2018

Please reload

Archive
Please reload