Zbliżają się święta, a w związku z tym, spora ilość spotów w TV reklamujących cudowne środki do czyszczenia dywanów Emotikon smile Wystarczy nanieść piankę i gotowe? (Śmiech). Nie dajcie się zrobić w balona, zanim wydacie kasę przeczytajcie ten artykuł:

Magiczny preparat, który wyczyści każdą tapicerkę lub dywan - bez żadnych problemów? Nic bardziej mylnego! Te środki stworzą Wam więcej kłopotów niż myślicie… 
Każdy cudowny preparat do czyszczenia, jest związkiem chemicznym o różnorodnym składzie. Z każdą chemią należy postępować ostrożnie i dokładnie przeczytać, co jest napisane na opakowaniu, zanim będzie za późno. Środki chemiczne do czyszczenia są z reguły dość silne i łatwo radzą sobie z powierzchniowym rozmazaniem zabrudzenia. Niestety, niewypłukany detergent zostaje w materiale, a wraz z brudem wiążę się i po wyschnięciu pozostaje plama, często nie do wywabienia. Wiele razy zdarza nam się słyszeć, „użyłam V^*&$@ … chciałam wyczyścić kanapę, a wygląda gorzej niż przed czyszczeniem..” Tak, po przeschnięciu na materiale powstały zaplamienia, co gorsze – często nie do usunięcia. Oczywiście zależy to również od rodzaju materiału, którym obite są meble, niektóre tkaniny są do odratowania, niektóre nie… Chyba, że poprzez wizytę w zakładzie tapicerskim, w którym wymienimy obicie na nowe. Oczywiście wiąże się to z kosztami dużo większymi, niż preparat z marketowego regału, za kwotę rzędu kilkadziesiąt złotych, który tak naprawdę przyniesie więcej szkód niż pożytku, oprócz tego masę pracy, na marne. 
Powtórzymy jeszcze raz : NIE USUNIĘCIE środków chemicznych naniesionych na czyszczony materiał, mogą spowodować nieodwracalne dla tkaniny skutki. Każdą chemię/odplamiacz po naniesieniu na zabrudzenie/plamę należy wypłukać. Z doświadczenia wiemy, że ciężko jest to zrobić domowym sposobem, bo chodzi o to by chemię wypłukać wraz z brudem. Nie zrobimy tego gąbką, ani ręcznikiem, bo nie chodzi tu o zalanie czy wcieranie, a o wypłukanie. W przypadku odzieży nie ma problemu, polewamy plamę odplamiaczem, wrzucamy do pralki: tam się wypierze, wypłucze, odwiruje… W przypadku tapicerek/dywanów problem jest dość spory, bo takiego gabarytu do pralki nie wsadzimy. 
Do radzenia sobie z tym właśnie problemem istnieją na rynku pralnie chemiczne/wodne, do prania/czyszczenia tego, czego nie wsadzimy do pralki. Specjalistyczne czyszczenie uzależnione jest od materiału, rodzaju powierzchni. Rozpuszczony brud zostaje usunięty/wypłukany, jednocześnie nie przemaczając mebla/dywanu, dzięki czemu czas schnięcia jest znacznie krótszy i zamyka się w kilku godzinach. 
Nie traćcie pieniędzy i czasu, na odświeżanie mebli domowych "własnymi" sposobami, bo jak to mówią „tyle zysku co w pysku”.

© 2017 designed by ZIP

czyszczenie tapicerki, czyszczenie wykładzin, pranie wykładziny, pranie tapicerki, sprzątanie, firma sprzątająca

ZIP-HOUSE Sp. z o.o.

- ul. Bałtycka 5, 86-031 Osielsko

 

Filia w Bydgoszczy:

- ul. Tadeusza Kościuszki 27/C

  (vis a vis sklepu Lidl)

  85-079 Bydgoszcz

Filia Świecie:

ul. Parkowa 2, 86-105 Świecie

tel. +48 792 909 902

 

biuro@ZIPhouse.pl

pralniadywanow.eu

www.ZIPhouse.pl

pranie tapicerki, czyszczenie tapicerki samochodowej, czyszczona tapicerka samochodowa, czyszczenie dywanów, pranie dywanów, czysty dywan, pralnia, czyszczenie wykładzin, pranie wykładziny, doczyszczanie posadzek, czyszczenie posadzki, mycie okien, czyszczenie kostki brukowej, mycie kostki brukowej, sprzątanie, firma sprzątająca, bydgoszcz, czyszczenie toruń, sprzątanie inowrocław, pralnia koronowo, sprzątanie świecie, mycie włocławek

pranie dywanów, czyszczenie wykładzin, pranie tapicerki
  • w-facebook
  • Twitter Clean
czyszczenie dywanów bydgoszcz
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now