Mycie dachu / czyszczenie dachówki / malowanie

Czyszczenie i konserwacja dachów

W wyniku swojego zewnętrznego usytuowania, dach jest narażony na zewnętrzne zabrudzenia i porosty powstałe w wyniku działań atmosferycznych. Również ogrzewanie domu i wydobywające się z komina spaliny osadzone na dachu, przykrywają dawny kolor i wygląd dachówek. Po kilku latach ekspozycji dach robi się mało estetyczny, szarzeje oraz porasta mchem. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokrycia dachowe - dachówki (ceramiczne, betonowe), blacho-dachówki itd. czyścimy przy jednoczesnej pomocy profesjonalnych środków chemicznych. Usuwamy mech, osady, brud, w wyniku czego dach odzyskuje swój pierwotny wygląd i kolor.

Nasi fachowcy posiadają wszystkie wymagane uprawnienia, szkolenia, oraz badania wysokościowe, kwalifikujące ich do wykonania powierzonego zadania. System alpinistyczny, którym się posługujemy jest bezpieczny zarówno dla dachu jak i mieszkańców znajdujących się w pobliżu wykonywanego zadania. 

 

W pierwszym etapie czyszczenia usuwamy powierzchniowe zabrudzenia specjalnie przystosowaną do tego zadania turbo lancą, która wyrywa porosty i mchy nie uszkadzając powierzchni dachu. Następnie odpowiednimi środkami chemicznymi odtłuszczamy powierzchnię.

 

Wyczyszczony w ten sposób dach warto zabezpieczyć odpowiednimi impregnatami, które w skuteczny sposób przedłużą trwałość oraz czysty wygląd nawierzchni. Zajmujemy się również malowaniem dachówek ceramicznych, betonowych i blacho dachówek.

Na wyczyszczoną i zabezpieczoną w ten sposób powierzchnie, udzielamy kilku letniej gwarancji. Długość gwarancji uzależniona jest od jakości użytego impregnatu.

 

© 2017 designed by ZIP

czyszczenie tapicerki, czyszczenie wykładzin, pranie wykładziny, pranie tapicerki, sprzątanie, firma sprzątająca

ZIP-HOUSE Sp. z o.o.

- ul. Bałtycka 5, 86-031 Osielsko

 

Filia w Bydgoszczy:

- ul. Tadeusza Kościuszki 27/C

  (vis a vis sklepu Lidl)

  85-079 Bydgoszcz

Filia Świecie:

ul. Parkowa 2, 86-105 Świecie

tel. +48 792 909 902

 

biuro@ZIPhouse.pl

pralniadywanow.eu

www.ZIPhouse.pl

pranie tapicerki, czyszczenie tapicerki samochodowej, czyszczona tapicerka samochodowa, czyszczenie dywanów, pranie dywanów, czysty dywan, pralnia, czyszczenie wykładzin, pranie wykładziny, doczyszczanie posadzek, czyszczenie posadzki, mycie okien, czyszczenie kostki brukowej, mycie kostki brukowej, sprzątanie, firma sprzątająca, bydgoszcz, czyszczenie toruń, sprzątanie inowrocław, pralnia koronowo, sprzątanie świecie, mycie włocławek

pranie dywanów, czyszczenie wykładzin, pranie tapicerki
  • w-facebook
  • Twitter Clean
czyszczenie dywanów bydgoszcz
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now