top of page

Mycie dachu / czyszczenie dachówki / malowanie

Czyszczenie i konserwacja dachów

W wyniku swojego zewnętrznego usytuowania, dach jest narażony na zewnętrzne zabrudzenia i porosty powstałe w wyniku działań atmosferycznych. Również ogrzewanie domu i wydobywające się z komina spaliny osadzone na dachu, przykrywają dawny kolor i wygląd dachówek. Po kilku latach ekspozycji dach robi się mało estetyczny, szarzeje oraz porasta mchem. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokrycia dachowe - dachówki (ceramiczne, betonowe), blacho-dachówki itd. czyścimy przy jednoczesnej pomocy profesjonalnych środków chemicznych. Usuwamy mech, osady, brud, w wyniku czego dach odzyskuje swój pierwotny wygląd i kolor.

Nasi fachowcy posiadają wszystkie wymagane uprawnienia, szkolenia, oraz badania wysokościowe, kwalifikujące ich do wykonania powierzonego zadania. System alpinistyczny, którym się posługujemy jest bezpieczny zarówno dla dachu jak i mieszkańców znajdujących się w pobliżu wykonywanego zadania. 

 

W pierwszym etapie czyszczenia usuwamy powierzchniowe zabrudzenia specjalnie przystosowaną do tego zadania turbo lancą, która wyrywa porosty i mchy nie uszkadzając powierzchni dachu. Następnie odpowiednimi środkami chemicznymi odtłuszczamy powierzchnię.

 

Wyczyszczony w ten sposób dach warto zabezpieczyć odpowiednimi impregnatami, które w skuteczny sposób przedłużą trwałość oraz czysty wygląd nawierzchni. Zajmujemy się również malowaniem dachówek ceramicznych, betonowych i blacho dachówek.

Na wyczyszczoną i zabezpieczoną w ten sposób powierzchnie, udzielamy kilku letniej gwarancji. Długość gwarancji uzależniona jest od jakości użytego impregnatu.

 

czyszczenie dachu
czyszczenie dachu
czyszczenie dachów
czyszczenie dachówki
bottom of page