top of page

Zajmujemy się doczyszczaniem powierzchni, z którymi domowe sposoby przestały zdawać egzamin. Przywracamy kolory zakamuflowane brudem z materiałów miękkich: jak dywany i tapicerki oraz twardych: jak płytki, czy bruk. Pranie dywanów, odbywa się w siedzibie firmy. Gwarantujemy transport.

USŁUGI CZYSZCZENIA

czyszczenie dywanów Bydgoszcz

Czyszczenie dywanu odbywa się kilku etapowo. Usuwamy zabrudzenia nierozpuczale, rozpuszczamy brud, pierzemy na wskroś, suszymy, odplamiamy. Czas realizacji czyszczenia zamyka się w trzech dniach roboczych. Odwozimy czysty i suchy dywan o dogodnej dla Państwa godzinie, również wieczornej.

czyszczenie dywanów bydgoszz

Dywany wełniane ze względu na swoje naturalne pochodzenie należą do grupy materiałów, które posiadają szczególnie delikatny proces czyszczenia. Używamy w tym celu tylko sprawdzonych dostawców chemii do czyszczenia materiałów naturalnego pochodzenia typu wełna, czy jedwab.

czyszczenie dywanów Bydgoszcz

Frędzelkowata struktura dywanu jest wyjątkowo trudna w bierzącym utrzymaniu czystości. Szczególnie należy dbać o systematyczność czyszczenia, gdyż dywany typu shaggy po krótkim czasie stają się zbiorowiskiem kurzu i innych zanieczyszczeń. Po wytrzepaniu i praniu dywan staje się miękki i puszysty.

czyszczenie dywanów Bydgoszcz

Wykładziny domowe, obiektowe nie są demontowalne, dlatego usługę prania gwarantujemy z pełną mobilnością. Pranie ekstrakcyjne urządzeniami typu Santoemma, wiąrze się z wyjątkowymi zaletami: podgrzewacze wody, szorowarki walcowe i silne turbiy ssące usuwają 98% wilgoci z czyszczonej  powierzchni.

czyszczenie wykładziny, czyszczenie wykładzin Bydgoszcz

Często w mieszkaniach meble obite tapicerką, zaczynają posiadać widoczne ślady użytkowania, jak plamy, zapachy i inne widoczne zabrudzenia. Odplamianie i wypranie tapicerki przywróci jej dawny wygląd.

Czas schnięcia zamyka się w kilku godzinach, a więc usługę możemy wykonywać niezależnie od pory roku.

czyszczenie tapicerki Bydgoszcz

Skóry naturalne mimo struktury łatwej do pielęgnowania, zachodzą brudem, z którym ciężko poradzić sobie domowymi sposobami. Dzięki zastosowaniu skutecznych i bezpiecznych środków jestęsmy w stanie przywrócić jej salonowy wygląd, a po zabiegu impregnacji, brud będzie przywierał wolniej.

czyszczenie tapicerki skórzanej Bydgoszcz

Ceramika, gres, terakota...

Rożne posadzki, wiele problemów z nimi toważyszących. Dzięki specjalistycznym maszynom oraz odpowiedniej chemii przywrócimy ich pierwotny wygląd. Dawny kolor fugi powróci do stanu faktycznego. 

czyszczenie posadzki Bydgoszcz

Warunki atmosferyczne z czasem powodują porastanie mchów i porostów. Wycieki z pojazdów mechanicznych to często tłuste smary i oleje. Wyczyszczona kostka i zaimpregnowana zapobiegnie pojawieniu się problemu stosunkowo wolniej, niż w przypadku niezabezpieczonej powierzchni.

czyszczenie kostki brukowej Bydgoszcz

pranie tapicerki, czyszczenie tapicerki samochodowej, czyszczona tapicerka samochodowa, czyszczenie dywanów, pranie dywanów, czysty dywan, pralnia, czyszczenie wykładzin, pranie wykładziny, doczyszczanie posadzek, czyszczenie posadzki, mycie okien, czyszczenie kostki brukowej, mycie kostki brukowej, sprzątanie, firma sprzątająca, bydgoszcz, czyszczenie toruń, sprzątanie inowrocław, pralnia koronowo, sprzątanie świecie, mycie włocławek

Zapraszamy do ZIP-Sklepu

środki czystości, chemia czyszcząca, sklep
W naszym sklepie znajdziecie Państwo specjalistyczne preparaty czyszczące. Sprawdź i przekonaj się, że sprzątanie z nami będzie dużo łatwiejsze! Wkrótce dostępne również doskonałe kosmetyki samochodowe!
bottom of page