top of page

PRALNIA DYWANÓW

Pierzemy dywany "na wskroś", w kąpieli wodnej. 

Oznacza to, że prane jest zarówno runo jak i osnowa dywanu. 

Nasz proces czyszczenia składa się z następujących etapów:

- mierzenie i znakowanie 

- trzepanie mechaniczne

- pranie wstępne w pralnicy

- pranie zasadnicze i płukanie (w tym szorowanie)

- zmiękczanie włókna

- odwirowanie

- suszenie 

Dodatkowo eliminujemy roztocza, niwelujemy nieprzyjemne zapachy, usuwamy włosy, sierść zwierząt, przycinamy i obszywamy. Zapewniamy transport. 

Czyszczenie dywanu Bydgoszcz

Czyszczenie dywanu odbywa się kilku etapowo. Usuwamy zabrudzenia nierozpuszczalne, rozpuszczamy brud, odplamiamy, pierzemy na wskroś, suszymy.

Stosujemy odpowiednie środki chemiczne o odczynie lekko kwaśnym i niskim pH, oraz miękkie pady szorujące, gwarantujące bezpieczeństwo. 

Dywany do prania można przywozić bezpośrednio do pralni, lub skorzystać z naszego transportu. Pomagamy przy wyciąganiu dywanu spod mebli, wnosimy po schodach.

W stacjonarnej pralni pierzemy metodą "na wskroś" - w kąpieli wodnej. Jest to najskuteczniejsza metoda czyszczenia dywanów, która niezwykle efektywnie usuwa najgłębsze zabrudzenia.

Trzepanie dywanu
Szorowanie dywanu
płukanie dywanu wysokim strumieniem
zbieranie pozostałych zabrudzeń
Odwirowanie dywanu
suszenie dywanu w pozycji pionowej
Transport dywanów do Klienta
Dowóz dywanów
pranie dywanów

Zamów odbiór 

dywanu z Twojego domu

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z faktu, iż dywany bywają ciężkie, trudne do demontażu, czy transportu, nie wspominając o trzepaniu i praniu.
Gwarantujemy kompleksowe czyszczenie dywanów, transport oraz pomoc, w wyciąganiu dywanu spod mebli wraz z wniesieniem na ostatnie piętra.
Najwyższa jakość prania dywanów w Twoim domu.     

tel. 792 909 902

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z zawiązanej współpracy, wykonawca wykazał się wzorową znajomością tematu (...) usługa została wykonana z należytą dokładnością i starannością...
Zdecydowanie możemy polecić wszystkim zainteresowanym współpracą z firmą ZIP-HOUSE, jako zaufanego i rzetelnego kontrahenta..."
 
KIA MOTORS, PL
 
"Firmę należy wyróżnić za jakość usług. Świadczenia przedsiębiorstwa na rzecz klienta niosą ze sobą solidną markę i gwarancję dobrze zrealizowanego zadania. (...) Kontrahent jest warty polecenia tym, którzy przy decyzji wyboru partnera biznesowego kierują się terminowością usług."

DOLZ FINANCE, PL

 

Gwarantujemy Transport

   Do naszych pralni możecie Państwo przywozić dywany we własnym zakresie lub skorzystać z naszego transportu. Gwarantujemy wnoszenie po schodach oraz pomagamy przy wyciąganiu z pod mebli. 
transport dywanów do prania
bottom of page